+36 53 505 041 info@cegledikultura.hu

FŐBB FELADATOK:
• önálló munkavégzés;
• közművelődési programok biztosítása minden korosztály részére, szórakoztató, családi rendezvények, kiállítások szervezése, lebonyolítása, rendezvényszolgálaton ügyelet ellátása;
• kulturális szolgáltatások megszervezése és ellátása;
• szakmai területéhez kapcsolódó pályázatok, támogatók és szponzorok felkutatása;
• a pályázatok és elszámolásuk szakmai részének összeállítása;
• az intézmény nagy rendezvényeinek előkészítésében és lebonyolításában való közreműködés;
• részt vesz a táborok előkészítésében.

KÖVETELMÉNYEK, ELVÁRÁSOK:
• főiskola, közművelődési szakember, művelődésszervező, kulturális rendezvényszervező, művelődésszervezőként
• kiváló kommunikációs készség;
• kreativitás;
• kapcsolatteremtő képesség;
• együttműködő képesség;
• problémamegoldó- és konfliktuskezelő készség.

A PÁLYÁZAT RÉSZEKÉNT BENYÚJTANDÓ IRATOK, IGAZOLÁSOK:
• Szakmai önéletrajz, végzettséget tanúsító okirat(ok) másolata;
• az alkalmazás feltétele: 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány;
• nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak pályázattal összefüggő kezeléséhez.

AMIT KÍNÁLUNK:
• azonnali munkakezdés;

ELŐNYT JELENT:
• kulturális intézménynél eltöltött idő

FOGLALKOZTATÁS JELLEGE:
• Teljes munkaidő

BÉREZÉS:
• a Munka Törvénykönyve alapján, közös megegyezés szerint

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
• 3 év szakmai tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
• Cegléd

A PÁLYÁZATOK BENYÚJTÁSÁNAK MÓDJA:
• elektronikus módon a radacsy.tiborne@cegledikultura.hu címre vagy
• postai úton a Kossuth Művelődési Központ Nonprofit Kft – 2700 Cegléd, Kossuth tér 5/a címre.
Kossuth tér, Cegléd 2700, Magyarország

Kövess minket